Při mé nedávné návštěvě Řeznictví U Kusáků v Ostrožské Nové Vsi jsem byl ohromen širokou nabídkou vynikajících masných výrobků. Toto rodinné řeznictví, založené již v roce 1954, se skvělou pověstí vyrábí své výrobky bez umělých aditiv a zachovává tradiční receptury, což se projevuje v autentické a neodolatelné chuti.

Řeznictví U Kusáků nabízí široký výběr klobás, salámů, vařených masných výrobků a unikátních specialit, které uspokojí i ty nejnáročnější milovníky masných pochoutek. Výjimečné je, že zde najdete výrobky, které nejsou jen chutné, ale také zdravé a přirozené.

Pokud jste milovníkem grilování, rozhodně si nenechte ujít jejich lahodné klobásy, párky a špekáčky. Tyto výrobky jsou připraveny s láskou k řemeslu a obsahují kvalitní maso, díky čemuž získáte autentickou chuť a skvělý gastronomický zážitek. Osobně jsem si oblíbil jejich Kusákovu klobásu, která je prostě neodolatelná.

Pokud preferujete delikatesy na svačinu nebo k snídani, jejich salámy jsou rozhodně tím pravým výběrem. Nabídka zahrnuje salámy různých druhů, včetně známého Gothaje a salámy z regionu Vysočina. Doporučuji ochutnat jejich trvanlivé salámy SALÁMEK ČERNÝ BÝK a KOPANICKÝ UHERÁČEK v BIO kvalitě, které jsou doslova požitkem pro chuťové buňky.

Co mě opravdu překvapilo, byla jejich široká nabídka vařených masných výrobků, které jsou dokonale připraveny a ideální pro přípravu zabijačkových hodů. Vybírat si můžete z jitrnic, jelítek, vařených podbradků a dalších pochoutek, které jsou symbolem české kuchyně.

Pokud si chcete dopřát něco opravdu zvláštního, zamiřte do jejich udírny, kde vytvářejí klasické uzenářské speciality a oživují dávno zapomenuté receptury. Nejenže můžete ochutnat tradiční uzeniny, ale také vyzkoušet netradiční výrobky, jako je srnčí sekaná nebo zauzená tlačenka. Tyto speciality skutečně probudí vaše chuťové pohárky.

A to není vše! Kromě velké nabídky výrobků na prodejně má Řeznictví U Kusáků také teplý bufet, kde si můžete každý den v pracovním týdnu pochutnat na čerstvě připravených jídlech. Pokud pracujete, nemusíte se bát o svůj oběd. Každý den vám nabídnou lahodná jídla, jako jsou řízky, zabijačková omáčka, guláš, jehněčí speciality a další. Je to ideální místo pro pochoutky, ať už jste na rychlém obědě nebo si chcete dopřát něco speciálního.

Celkově jsem byl nadšený z návštěvy Řeznictví U Kusáků. Kvalita jejich výrobků a široká nabídka jsou zárukou spokojenosti každého návštěvníka. Doporučuji všem milovníkům dobrého jídla a kvalitních masných výrobků, aby se sem vypravili a sami si vychutnali tyto lahůdky. Toto řeznictví je skutečným rájem masných pochoutek a nezapomenutelným gastronomickým zážitkem.

Otevírací doba:

 • Prodejna:
  • Pondělí: 7:00 – 17:00
  • Úterý – Pátek: 7:00 – 17:30
  • Sobota: 7:00 – 11:00
  • Neděle: Zavřeno
 • Bistro:
  • Pondělí – Pátek: 7:00 – 14:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno

Adresa: Řeznictví U Kusáků Dědina 733 Ostrožská Nová Ves 687 22

Vyzývám všechny milovníky kvalitních masných výrobků, aby si nenechali ujít toto úžasné řeznictví. Jejich skvělé produkty, teplý bufet a autentická chuť vás nadchnou a učiní z vaší návštěvy nezapomenutelný gastronomický zážitek. Přijďte si pochutnat na opravdu výjimečných masných pochoutkách, které vám nabídnou Řeznictví U Kusáků v Ostrožské Nové Vsi!